Sporty Walki

Sobota pełna emocji. „Jasiu” i Bergman walczą na AFN13!

Już dziś wieczorem dojdzie do dwóch starć młodych, ambitnych ełkaesiaków w klatce Armia Fight Night. Podczas gali organizowanej w łódzkim Hiltonie swoje umiejętności pokażą Bergman oraz „Jasiu”. Mierniki emocji z całą pewnością dojdą do swoich granic!

Pierwszym z naszych reprezentantów, który pokaże się w oktagonie i jednocześnie otworzy sobotnią galę będzie Bergman. Reprezentant ełkaesiackiego Konstantynowa po dwóch zwycięstwach w walkach podjętych na chwilę przed galą, tym razem dostał czas na dłuższe przygotowania. Dla naszego wojownika pojedynek będzie ostatnim sprawdzianem przed zawodowym debiutem, więc o jego nastawienie do walki możemy być spokojni.

Michał zmierzy się z rywalem z lokalnego podwórka – reprezentującym Rzgów Szymonem Zastrużnym. Zawodnik Anaconda Team legitymuje się bilansem, na który składa się dwa zwycięstwa oraz jedna porażka.

Pojedynek Bergmana z Zastrużnym otworzy sobotnią galę AFN13 i rozpocznie się ok godziny 20. Starcie będzie można oglądać od 20:30 na antenie TVP Sport.

jednym, konkretnym celem kilka walk później do klatki wejdzie „Jasiu”. Dobrze znany kibicom Armia Fight Night ełkaesiak legitymuje się bilansem 3:0, a każda z jego walk kończyła się w widowiskowy sposób. W sobotę Janek celuje w czwarte zawodowe zwycięstwo, które pozwoli mu walczyć w federacji o najwyższe cele.

Ciepłowski przywita na łódzkiej ziemi Czecha – Patrika Martinika. Rywal ełkaesiaka doświadczenie zbierał głównie w walkach amatorskich, w których może pochwalić się imponującym bilansem 12-2-1. W pojedynkach zawodowych Martinik również nie radzi sobie najgorzej – z trzech stoczonych walk, dwie zakończył zwycięstwem.

Walka „Jasia” będzie jednym z głównych dań sobotniego wieczoru i rozpocznie się ok. 22.

Bergman, „Jasiu” – ambicja i walka!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119