BILETY PIŁKA NOŻNA

Bilety na mecze PKO BP EKSTRAKLASY w sezonie 2023/24

• Cena podstawowa: Warta Poznań, Puszcza Niepołomice, Stal Mielec, Piast Gliwice, Zagłębie Lubin
  • Cena podstawowa + 5 zł na każdy sektor: Radomiak Radom, Korona Kielce, Cracovia, Śląsk Wrocław, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Pogoń Szczecin
  • Cena podstawowa + 10 zł na każdy sektor: Legia Warszawa, Lech Poznań, Widzew Łódź, Ruch Chorzów, Raków Częstochowa

Bilety/karnety dziecięce:

– dzieciom od 4. do ukończenia 13. roku życia (na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek dziecka)

Bilety/karnety ulgowe (na podstawie dokumentu uprawniającego do ulgi):

– dzieciom i młodzieży w wieku od 14. do ukończenia 18. roku życia,

– seniorom/emerytom od 65. roku życia,

– kobietom i osobom niepełnosprawnym (oraz ich opiekunom) niezależenie od wieku

Bilety bezpłatne:

– dzieciom w wieku do 4. roku na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek dziecka;

Warto również pamiętać, że dzieci do 4. roku życia wchodzą na mecz za darmo, muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica (nie są natomiast zobowiązane do posiadania własnej karty kibica ani biletu papierowego). Wchodzą na podstawie biletu rodzica (opiekuna).

Ważne! Darmowe wejście dla dziecka nie obowiązuje w Strefach VIP, gdzie każda osoba musi posiadać wykupiony bilet.

Gdzie można kupić bilety i karnet?
– W internecie:
Na stronie bilety.lkslodz.pl
– Stacjonarnie
W punkcie sprzedaży przy al. Unii Lubelskiej 2 od każdej środy poprzedzającej mecz domowy do zakończenia jego pierwszej połowy. Szczegółowe informacje dotyczące pracy punktu sprzedaży dostępne będą przed każdym domowym meczem na oficjalnej stronie klubu.