Sporty Walki

Babilon MMA znów szczęśliwy! „Bergi” z kolejnym zwycięstwem!

Dobra seria ełkaesiackich wojowników na galach spod szyldu Babilon MMA trwa. Po dwóch zwycięstwach na wydarzeniu z numerem 31, gala numer 32 również okazała się szczęśliwa! „Bergi” wygrał swoją walkę jednogłośną decyzją sędziowską.

Od samego początku walki ełkaesiak prezentował prostą taktykę – w każdej z akcji Michał szukał dłuższej serii ciosów i brutalnego obijania rywala. Przez znaczą część pierwszej połowy to przynosiło zamierzony skutek. Aleksy Nowak był bardzo pasywny i przyjmując kolejne uderzenia szukał zejścia do parteru. Jedna z takich szarż zakończyła się sukcesem, ale żaden z wojowników nie zdołał wypracować w tej płaszczyźnie znaczącej przewagi.

Obraz drugiej odsłony pojedynku był niemalże bliźniaczy. Tym razem jednak pojedynek w parterze trwał nieco dłużej.

Trzecia runda już po minucie sprowadzona została do parteru. Nowak szukał w niej dźwigni, która mogłaby zakończyć walkę, ale ełkaesiak bardzo dobrze się wybronił. Pozycja w góry w kolejnych fragmentach pozwoliła „Bergiemu” rozbijać rywala aż do gongu oznaczającego koniec walki.

Po trzech pełnych rundach punktowali więc sędziowie. Tu bez zdziwienia, wszystkie trzy rundy na swoje konto zapisał „Bergi”, dzięki czemu wygrał kolejną walkę w karierze!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119