Sporty Walki

Dwa weekendy z walkami ełkaesiaków!

Przed nami dwa weekendy pełne sportowych emocji. Już dziś swoją walkę w ACA stoczy „Dajmos”, za tydzień w federacji FEN zawalczy z kolei „Całek”!

Dajmos” do oktagonu ACA wejdzie po raz pierwszy od kwietnia i porażki przeciwko w walce z Hendersonem Batistą.

Tym razem ełkaesiak stanie na przeciw Adlana Bataeva. Doświadczony Rosjanin w swojej karierze wygrał 13 razy i zaledwie z 4 walk wychodzili jako pokonany. „Dajmos” jednak z całą pewnością nie przestraszy się rywala i pokaże się z najlepszej strony.

Gala ACA 132 odbędzie się dzisiaj w Mińsku. Początek wstępnej karty walk zaplanowano na godzinę 18:30 czasu białoruskiego, a ełkaesiak stoczy trzeci pojedynek wieczoru.

Z kolei za tydzień w oktagonie federacji FEN zadebiutuje „Całek„. Po ośmiu amatorskich pojedynkach ełkaesiak stoczy we Wrocławiu walkę półzawodową. W amatorskim MMA „Całek” odniósł siedem zwycięstw i przegrał zaledwie raz, w walce… z innym ełkaesiakiem – „Jankiem„.

Nasz zawodnik zawalczy podczas FEN 37 z opolaninem Łukaszem Olechem. Rywal ełkaesiaka również toczył dotychczas amatorskie walki, a jego bilans zatrzymał się na 4 zwycięstwach bez porażki.

Gala FEN 37 odbędzie się 27 listopada we Wrocławiu. Transmisje w systemie PPV można wykupić z tego LINKU i wesprzeć tym samym naszego zawodnika.