Walka „Jasia” już dziś!

Zaledwie kilka godzin dzieli nas od rozpoczęcia gali Armia Fight Night Special Edition, na której swój zawodowy debiut zaliczy „Jasiu”. Ełkaesiak do oktagonu powinien wyjść w okolicy godziny 20:30.

„Jasiu” zmierzy się w sobotę z Kamilem Korzeniowskim. Dla Janka będzie to debiut w zawodowym MMA, jego rywal ma na swoim koncie już pięć stoczonych pojedynków. Więcej o obu zawodnikach przeczytacie w tym artykule.  

Początek gali Armia Fight Night Special Edition zaplanowano na godzinę 19:30. Ciepłowski i Korzeniowski zostawieni zostali jako trzecia walka wieczoru, więc ich pojedynek powinien rozpocząć się w okolicach godziny 20:30. Transmisję z wydarzenia będzie można śledzić bezpłatnie na antenie TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Pomimo, że „Jasiu” w sobotę stanie na przeciw nieco bardziej doświadczonego rywala, bukmacherzy nie mają złudzeń – to ełkaesiak jest zdecydowanym faworytem starcia. Dodatkową motywacją dla Ciepłowsiego będzie zapewne i teren i jego narożnik. Gala odbędzie się wszak w łódzkim klubie Wytwórnia, a z boku oktagonu „Jasia” wspierać będą m.in. „Małpa” i „Dajmos”.

„Jasiu”, ambicja i walka, bo w sercu jest Przeplatanka!

fot. Armia Fight Night