Sporty Walki

Walka „Jasia” już dziś!

Zaledwie kilka godzin dzieli nas od rozpoczęcia gali Armia Fight Night Special Edition, na której swój zawodowy debiut zaliczy „Jasiu”. Ełkaesiak do oktagonu powinien wyjść w okolicy godziny 20:30.

„Jasiu” zmierzy się w sobotę z Kamilem Korzeniowskim. Dla Janka będzie to debiut w zawodowym MMA, jego rywal ma na swoim koncie już pięć stoczonych pojedynków. Więcej o obu zawodnikach przeczytacie w tym artykule.  

Początek gali Armia Fight Night Special Edition zaplanowano na godzinę 19:30. Ciepłowski i Korzeniowski zostawieni zostali jako trzecia walka wieczoru, więc ich pojedynek powinien rozpocząć się w okolicach godziny 20:30. Transmisję z wydarzenia będzie można śledzić bezpłatnie na antenie TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Pomimo, że „Jasiu” w sobotę stanie na przeciw nieco bardziej doświadczonego rywala, bukmacherzy nie mają złudzeń – to ełkaesiak jest zdecydowanym faworytem starcia. Dodatkową motywacją dla Ciepłowsiego będzie zapewne i teren i jego narożnik. Gala odbędzie się wszak w łódzkim klubie Wytwórnia, a z boku oktagonu „Jasia” wspierać będą m.in. „Małpa” i „Dajmos”.

„Jasiu”, ambicja i walka, bo w sercu jest Przeplatanka!

fot. Armia Fight Night


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119