Sporty Walki

„Małpa” wraca do oktagonu! Dwóch ełkaesiaków zawalczy na Strife 2

Po długiej, półtorarocznej przerwie, już dziś swoją walkę stoczy „Małpa”. Na gali Strife MMA 2 oglądać będziemy mogli aż dwóch ełkaesiaków!

Sobota będzie ważnym dniem w karierze Patryka Grabowskiego. Ełkaesiak z Piotrkowa na gali Strife MMA 2 zaliczy bowiem swój zawodowy debiut. Amatorskie starty Patryk zakończył z bilansem 2-4, jednak to już przeszłość. Ze strony ełkaesiaka w trakcie sobotniej walki spodziewać możemy się przede wszystkim mocnej stójki, ale i dobrych umiejętności parterowych. Trenowanie w Zehithcie pod okiem Marcina Bandela zobowiązuje!

Patryk zmierzy się w sobotę z Michałem Dreczkowskim, który miał już okazję zawalczyć na zawodowym ringu. Wówczas zawodnik z Witkowa walczył jednak w kick-boxingu, a nie MMA, więc dopiero w sobotę stoczy pierwszy zawodowy pojedynek w mieszanych sztukach walki. Dreczkowski może pochwalić się poza tym bilansem 3-3 w amatorskich startach.

Walkę Patryka Grabowskiego i Michała Dreczkowskiego sklasyfikowano jako siódmy pojedynek sobotniej gali.

Strife MMA 2 swoim występem zwieńczy Bartłomiej Kopera. „Małpa” wraca do oktagonu po półtorarocznej przerwie, ale to z całą pewnością nie zaważy na jego występie. Bartek do Strife wchodzi przede wszystkim z dużymi nadziejami i chęcią pokazania, że przygoda z KSW była jedynie wypadkiem przy pracy. A to zwiastuje jedynie bardzo mocny występ!

Rywalem ełkaesiaka będzie mniej doświadczony na zawodowym ringu Gruzin Roman Kurashvili, który wejdzie do oktagonu po serii trzech kolejnych porażek. Zawodnicy z Gruzji nie są jednak łatwymi rywalami, o czym z całą pewnością przekona się w sobotę „Małpa”.

Pojedynek drugiego z ełkaesiaków będzie main eventem gali, a więc 10 walką tego wieczora.

Transmisja z gali Strfie MMA 2 będzie dostępna za darmo na youtubowym kanale Kanału Sportowego. Start transmisji zaplanowano na 19:45, a znajdziecie ją pod tym LINKIEM.

Patryk, Bartek – ambicja i walka!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119