Sporty Walki

„Całek” zadebiutował w FEN

W swojej pierwszej walce dla federacji FEN „Całek” musiał uznać wyższość rywala, który poddał go trójkątem w drugiej rundzie. Ełkaesiakowi nie pomógł nawet głośny i żywiołowy doping niosący się po wrocławskiej hali.

Początek walki to chaotyczne ciosy ze strony obu zawodników. Aktywniejszy był „Całek”, a jego ciosy siały na twarzy Olecha spustoszenie. Pod koniec pierwszej rundy poznaniak sprowadził walkę do parteru i szukał założenia ełkaesiakowi odwróconego trójkąta. „Całek” bez większych problemów zdołał wyrwać się z dźwigni, nie dając się wystraszyć. Na zakończenie pierwszej rundy rywal naszego zawodnika musiał przez chwilę dochodzić do siebie, bo „Całek” rozciął mu twarz, która zalała się krwią.

Drugą rundę od większej aktywności rozpoczął Olech. Ełkaesiak kontrował jednak ruchy rywala, sprowadzając walkę do parteru. I jak się okazało – był to błąd. Dobrze dysponowany w parterze poznaniak założył naszemu zawodnikowi trójkąt, choć nie zakończyło to walki. Twardy ełkaesiak przerzucił jeszcze rywala, lecz po chwili był zmuszony się poddać.

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119