Sporty Walki

Bergman nokautuje, „Jasiu” wygrywa!

Nastroje ełkaesiackich wojowników biorących udział w Armia Fight Night 13 mogą być po sobotniej gali mocno mieszane. Co prawda obie zakończyły się zwycięstwami, ale tylko jedna dzięki sportowym umiejętnościom.

Jako pierwszy w ringu Armia Fight Night 13 zameldował się Bergman. Ełkaesiak z Konstantynowa nie potrzebował wiele, żeby wyjść zwycięsko ze swojego debiutu w AFN. Od początku walki obaj zawodnicy badali swoje możliwości, ale po nieco ponad 40 sekundach do ofensywy ruszył nasz wojownik.

Efekt natarcia był szybki i widowiskowy – Bergman posłał rywala na deski, po czym mocnymi ciosami z góry zakończył walkę!

Bliżej zakończenia gali do klatki wszedł „Jasiu„. Reprezentant Limanki był zdecydowanie lepsze od swojego przeciwnika. W pierwszej rundzie nasz zawodnik dominował w parterze szukając zakończenia walki duszeniem zza pleców. W drugiej odsłonie pojedynku „Jasiu” był lepszy w stójce, ale to nie wystarczyło.

Pojedynek przeniósł się w parter, gdzie rywal Janka dopuścić się nieprzepisowego zagrania. Uderzenie łokciem w tył głowy sprawiło, że walka została przegrana i to nasz reprezentant wygrał przez dyskwalifikacje.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119