Bergman nokautuje, „Jasiu” wygrywa!

Nastroje ełkaesiackich wojowników biorących udział w Armia Fight Night 13 mogą być po sobotniej gali mocno mieszane. Co prawda obie zakończyły się zwycięstwami, ale tylko jedna dzięki sportowym umiejętnościom.

Jako pierwszy w ringu Armia Fight Night 13 zameldował się Bergman. Ełkaesiak z Konstantynowa nie potrzebował wiele, żeby wyjść zwycięsko ze swojego debiutu w AFN. Od początku walki obaj zawodnicy badali swoje możliwości, ale po nieco ponad 40 sekundach do ofensywy ruszył nasz wojownik.

Efekt natarcia był szybki i widowiskowy – Bergman posłał rywala na deski, po czym mocnymi ciosami z góry zakończył walkę!

Bliżej zakończenia gali do klatki wszedł „Jasiu„. Reprezentant Limanki był zdecydowanie lepsze od swojego przeciwnika. W pierwszej rundzie nasz zawodnik dominował w parterze szukając zakończenia walki duszeniem zza pleców. W drugiej odsłonie pojedynku „Jasiu” był lepszy w stójce, ale to nie wystarczyło.

Pojedynek przeniósł się w parter, gdzie rywal Janka dopuścić się nieprzepisowego zagrania. Uderzenie łokciem w tył głowy sprawiło, że walka została przegrana i to nasz reprezentant wygrał przez dyskwalifikacje.