Sporty Walki

Pełna dominacja. „Kisiel” wygrywa przez techniczny nokaut!

To był naprawdę dobry piątek! Po zwycięstwie siatkarek, swoją robotę wykonał „Kisiel”, który po walce pełnej dominacji wygrał przez techniczny nokaut, dopisując do bilansu drugie zawodowe zwycięstwo!

Na początku walki „Kisiel” wszedł w rywala i sprowadził pojedynek do parteru. W tej płaszczyźnie długo budował sobie pozycję z góry i po dwóch minutach pierwszej odsłony zajął nawet plecy rywala, ale Ignatowicz zdołał podnieść walkę do stójki. Tutaj, po kilku próbach sprowadzenia z obu stron byliśmy świadkami wymian ciosów i kopnięć, z delikatną inicjatywą łodzianina. Zawodnik z Kamiennej Góry na ostatnie sekundy zdecydował się obalić ełkaesiaka, ale ponownie to „Kisiel” utrzymywał nieco lepszą pozycję aż do gongu kończącego rundę.

Od początku drugiej rundy w stójce „Kisiel” wykazywał więcej inicjatywy, przede wszystkim w kopnięciach nogami. Ignatowicz jakby nie chciał pozostawiał ełkaesiakowi zbyt wiele miejsca do pokazania stójkowych umiejętności i ponownie sprowadził walkę do parteru. I to był początek jego końca. „Kisiel” najpierw wydostał się z niedopiętego duszenia, a później wykorzystując oddanie pleców przez rywala zasypał go serią ciosów z góry. To dało sędziemu pretekst do przetrwania walki!