Fortuna 1. LigaPiłka NożnaTransfery

ŁKS finalizuje trzeci transfer. Kolejny pomocnik wzmocni „Rycerzy Wiosny”

Szeregi Łódzkiego Klubu Sportowego ma wzmocnić nowy gracz. „Rycerze Wiosny” finalizują pozyskanie defensywnego pomocnika, Władysława Ochronczuka.

ŁKS interesował się Ukraińcem już od kilku tygodni. Dziś „Gazeta Wyborcza” poinformowała, że 24-latek przebywa na testach w zespole Kazimierza Moskala – co według naszych informacji nie do końca jest prawdą.

Ochronczuk rzeczywiście ma trafić na Aleję Unii, ale nie pojawił się na treningu zespołu i nie ma zaplanowanych testów sportowych przed podpisaniem umowy.

Jeśli nie stanie się nic niespodziewanego to Ukrainiec w ten weekend zostanie zaprezentowany jako nowy gracz biało-czerwono-białych.

W poprzednim sezonie piłkarz występował w kazachstańskiej ekstraklasie oraz w polskiej I lidze. Jesienią grał dla Żetysu Tałdykorgan, a wiosną trafił do Polski i zaliczył 14 występów ligowych dla GKS-u Jastrzębie, gdzie był jednym z najlepszych graczy spadkowicza. Zdobył też jedną bramkę w spotkaniu z Arką Gdynia.

Ochronczuk jest nominalnym defensywnym pomocnikiem i w układance Kazimierza Moskala ma występować jako „szóstka”, choć podczas swojej gry w Kazachstanie, grywał też jako stoper oraz lewy obrońca. 24-latek jest obunożny, co jest jego dodatkowym atutem.

Foto: Arkadiusz Kogut


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119