Fortuna 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Nie ma zainteresowania Golińskim ze strony ŁKS

Wczoraj na łamach portalu lodzkisport.pl, pojawiła się informacja o transferze Michała Golińskiego do Łódzkiego Klubu Sportowego. Jak udało nam się ustalić biało-czerwono-biali nie są zainteresowani tym zawodnikiem.

„ŁS” informował, że gracz niebawem pojawi sie w Łodzi, aby podpisać kontrakt lub ewentualnie rozpocząć testy w łódzkim klubie. Według naszych informacji gracz został zaoferowany klubowi z alei Unii, ale ŁKS nie jest w tym momencie zainteresowany podpisaniem kontraktu z 22-letnim skrzydłowym.

Michał Goliński w minionym sezonie rozegrał 15 spotkań, w barwach Górnika Łęczna w Ekstraklasie. 30 czerwca, po wygaśnięciu umowy z tym klubem, zostanie wolnym zawodnikiem. Obecnie szuka nowego pracodawcy.

Foto: Getty Images

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0