Fortuna 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Nie ma zainteresowania Golińskim ze strony ŁKS

Wczoraj na łamach portalu lodzkisport.pl, pojawiła się informacja o transferze Michała Golińskiego do Łódzkiego Klubu Sportowego. Jak udało nam się ustalić biało-czerwono-biali nie są zainteresowani tym zawodnikiem.

„ŁS” informował, że gracz niebawem pojawi sie w Łodzi, aby podpisać kontrakt lub ewentualnie rozpocząć testy w łódzkim klubie. Według naszych informacji gracz został zaoferowany klubowi z alei Unii, ale ŁKS nie jest w tym momencie zainteresowany podpisaniem kontraktu z 22-letnim skrzydłowym.

Michał Goliński w minionym sezonie rozegrał 15 spotkań, w barwach Górnika Łęczna w Ekstraklasie. 30 czerwca, po wygaśnięciu umowy z tym klubem, zostanie wolnym zawodnikiem. Obecnie szuka nowego pracodawcy.

Foto: Getty Images


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119