Siatkówka

Zrehabilitować się po derbach i wrócić na podium. Zapowiedź meczu z Legionovią

Już w poniedziałek o godzinie 19:00 w Sport Arenie im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego, „Wiewióry” w ramach 21 kolejki TAURON Ligi podejmą Legionovie Legionowo. Zwycięstwo w tym spotkaniu pozwoliłoby ełkaesiankom wrócić ponownie na podium ligowe.

Dla siatkarek spod herbu przeplatanki będzie to bardzo ważny mecz w kontekście walki o lepsze rozstawianie w barażach, gdyż podejmują we własnej hali bezpośredniego rywala w walce o 3 miejsce – Legionovie Legionowo. W ostatnim spotkaniu „Wiewióry” niespodziewanie przegrały w derbowym pojedynku z Grot Budowlanymi Łódź 0:3 i spadły na 4 miejsce w tabeli. Podopieczne Michała Cichego będą chciały udowodnić, że przegrana w spotkaniu derbowym to jedynie wypadek przy pracy i w następnym meczu, będą chciały się zrewanżować.

Poniedziałkowym rywalem biało-czerwono-białych będzie Legionovia Legionowo, która w ostatniej kolejce przegrała swoje spotkanie z Developresem Rzeszów po tie-breaku, co dało im jeden punkt i z tego powodu podopieczne Alessandro Chiappini przeskoczyły w tabeli trzeci ŁKS. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi dwoma ekipami, górą była drużyna z Legionowa.

Początek meczu ŁKS Commercecon Łódź – Legionovia Legionowo został zaplanowany na godzinę 19:00. Transmisje będzie można śledzić na Polsat box go.

Fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119