Siatkówka

Bilety na mecz z DevelopResem Rzeszów są w sprzedaży!

Nowy Rok siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczną z przytupem – w najbliższy piątek zmierzą się na własnym terenie z aktualnymi liderkami TAURON Ligi, DevelopResem Rzeszów. W tym ważnym dniu, w Sport Arenie im. „Ziuny” Żylińskiego nie może zabraknąć najważniejszych zawodników biało-czerwono-białych – ich wiernych kibiców! Bilety na to prestiżowe spotkanie są cały czas dostępne w sprzedaży.

Ełkaesianki zakończyły 2021 rok w dobrym stylu – pokonały w domowym starciu Radomkę Radom 3:1, rewanżując się za wyjazdową porażkę w pierwszej rundzie bieżącego sezonu. Teraz przed nimi przyszedł czas na kolejne wyzwanie, czyli starcie z aktualnymi liderkami TAURON Ligi – DevelopResem Rzeszów. Do pierwszego spotkania „Wiewiór” w 2022 roku pozostało niewiele czasu, gdyż pierwszy gwizdek wybrzmi w najbliższy piątek (07.01) o godzinie 17:30!

Bilety na ten mecz są dostępne za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży. Zakup stacjonarny biletu będzie dostępny jedynie w dzień meczowy, od godziny 8 rano.

Ceny biletów na wszystkie sektory to 10 złotych za bilet ulgowy oraz 20 złotych za bilet normalny.

Ełkaesiacy, w piątek wszyscy widzimy się na hali!

Fot. Pilot08


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119