Siatkówka

Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź w „Drużynie 4. kolejki” TAURON Ligi!

Aleksandra Gryka, Klaudia Alagierska-Szczepaniak oraz Zuzanna Górecka zostały wyróżnione za spotkanie z OnlyBio Pałacem Bydgoszcz. Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź znalazły się w „Drużynie 4. kolejki” TAURON ligi.

Gryka w spotkaniu z Pałacem miała 83 % skuteczności w ataku i zaliczyła cztery bloki. Nic dziwnego więc, że została doceniona i jej nazwisko znalazło się w podstawowej szóstce. Pozostałe dwie „Łódzkie Wiewióry” muszą zadowolić się miejscem na ławce rezerwowych w tej kolejce.

Zawodniczki ŁKS Commercecon Łódź w drużynie kolejki (pierwsza szóstka):

Kamila Witkowska – 2

Klaudia Alagierska-Szczepaniak, Roberta Ratzke, Zuzanna Górecka, Aleksandra Gryka – 1

Zawodniczki ŁKS Commercecon Łódź w drużynie kolejki (rezerwa): 

Valentina Diouf – 2

Zuzanna Górecka, Klaudia Alagierska-Szczepaniak – 1

Foto: Paweł Piotrowski & Tauron Liga


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119