Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Nacho Monsalve wyróżniony za rundę jesienną!

Nacho Monsalve znalazł się w najlepszej jedenastce Fortuna 1. ligi w rundzie jesiennej. Hiszpan dołączył tym samym do Kamila Dankowskiego, który został niedawno wybrany, najlepszym prawym obrońcą rozgrywek.

Hiszpan zaliczył bardzo udaną rundę i był jednym z filarów drużyny Kazimierza Moskala. Dołożył dwie ważne bramki, które pomogły w wywalczeniu punktów z Wisłą Kraków oraz Arką Gdynia. 

Nacho Monsalve i Konrad Kasolik z Ruchu Chorzów zostali wybrani najlepszymi środkowymi obrońcami jesieni. Na oficjalnym profilu rozgrywek ogłoszono już pięciu najlepszych zawodników minionej rundy. Oprócz wspomnianych Nacho i Kasolika, znalazło się miejsce dla Kamila Dankowskiego (prawy obrońca), Tomasza Wójtowicza (lewy obrońca) oraz Jakuba Bieleckiego (bramkarz), a więc najlepsza defensywa jesieni składa się tylko z zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego i Ruchu Chorzów.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119