Nacho Monsalve wyróżniony za rundę jesienną!

Nacho Monsalve znalazł się w najlepszej jedenastce Fortuna 1. ligi w rundzie jesiennej. Hiszpan dołączył tym samym do Kamila Dankowskiego, który został niedawno wybrany, najlepszym prawym obrońcą rozgrywek.

Hiszpan zaliczył bardzo udaną rundę i był jednym z filarów drużyny Kazimierza Moskala. Dołożył dwie ważne bramki, które pomogły w wywalczeniu punktów z Wisłą Kraków oraz Arką Gdynia.

Nacho Monsalve i Konrad Kasolik z Ruchu Chorzów zostali wybrani najlepszymi środkowymi obrońcami jesieni. Na oficjalnym profilu rozgrywek ogłoszono już pięciu najlepszych zawodników minionej rundy. Oprócz wspomnianych Nacho i Kasolika, znalazło się miejsce dla Kamila Dankowskiego (prawy obrońca), Tomasza Wójtowicza (lewy obrońca) oraz Jakuba Bieleckiego (bramkarz), a więc najlepsza defensywa jesieni składa się tylko z zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego i Ruchu Chorzów.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport