Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Klimczak, Tosik i Janczukowicz wrócili do treningów

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczęli przygotowania do najbliższego meczu ligowego, z Resovią Rzeszów. Dobrą informacją jest to, że zespół trenuje w pełnym składzie.

Do treningów w poniedziałek wrócili Jakub Tosik, Adrian Klimczak oraz Piotr Janczukowicz. Trener nie mógł skorzystać z dwóch pierwszych graczy, z ostatnich trzech meczach z Koroną Kielce, Puszczą Niepołomice oraz Stomilem Olsztyn. Z kolei młody skrzydłowy w starciu z kielczanami złamał palec u nogi i ta kontuzja wykluczyła go z gry, w dwóch spotkaniach. Cała trójka ma być już do dyspozycji sztabu szkoleniowego w Rzeszowie. 

Drużynie w najbliższy meczu nie pomoże Nacho Monsalve, który w sobotę został ukarany przez sędziego czerwoną kartką. Hiszpan musi pauzować, ale do składu po jednomeczowym zawieszeniu wrócą Maciej Dąbrowski oraz Maciej Wolski.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119