Znamy rywalki „Wiewiór” w Pucharze Polski!

Siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego znają swoje rywalki w 1/8 Pucharu Polski! Dla podopiecznych Michala Maska wyzwania rozpoczynają się już w pierwszej rundzie, ponieważ zetrą się w niej z Developresem Rzeszów. 

Los złączył ze sobą ścieżki ŁKS-u Commercecon Łódź Developresu Rzeszów już w 1/8 Pucharu Polski, stawiając tym przed łodziankami duże wyzwanie już w pierwszej rundzie rozgrywek, w której wezmą udział.

Rzeszowianki dobrze rozpoczęły tegoroczne rozgrywki TAURON Ligi – wygrały 8 spotkań i przegrały jedynie jedno, zajmując dzięki temu 2. miejsce w tabeli. Zawodniczki Developresu w tym sezonie mogą się już cieszyć również z wygranej w Superpucharze Polski, w którym pokonały Chemika Police 3:2. Biorą udział także w rozgrywkach Ligi Mistrzyń – w pierwszym spotkaniu zwyciężyły 3:2 z niemieckim Dresdner SC.

Wstępny termin meczu biało-czerwono-białych w Pucharze Polski został wyznaczony na 29 stycznia. W przypadku pokonania zawodniczek z Rzeszowa, „Wiewióry” zagrają ze zwyciężczyniami pojedynku Legionovii LegionowoUNI Opole.

Fot. Łukasz Żuchowski