Siatkówka

Znamy rywalki „Wiewiór” w Pucharze Polski!

Siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego znają swoje rywalki w 1/8 Pucharu Polski! Dla podopiecznych Michala Maska wyzwania rozpoczynają się już w pierwszej rundzie, ponieważ zetrą się w niej z Developresem Rzeszów. 

Los złączył ze sobą ścieżki ŁKS-u Commercecon Łódź Developresu Rzeszów już w 1/8 Pucharu Polski, stawiając tym przed łodziankami duże wyzwanie już w pierwszej rundzie rozgrywek, w której wezmą udział.

Rzeszowianki dobrze rozpoczęły tegoroczne rozgrywki TAURON Ligi – wygrały 8 spotkań i przegrały jedynie jedno, zajmując dzięki temu 2. miejsce w tabeli. Zawodniczki Developresu w tym sezonie mogą się już cieszyć również z wygranej w Superpucharze Polski, w którym pokonały Chemika Police 3:2. Biorą udział także w rozgrywkach Ligi Mistrzyń – w pierwszym spotkaniu zwyciężyły 3:2 z niemieckim Dresdner SC.

Wstępny termin meczu biało-czerwono-białych w Pucharze Polski został wyznaczony na 29 stycznia. W przypadku pokonania zawodniczek z Rzeszowa, „Wiewióry” zagrają ze zwyciężczyniami pojedynku Legionovii LegionowoUNI Opole.

Fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119