Siatkówka

Zakończyć weekend zwycięstwem. Zapowiedź meczu z Legionovią

Po europejskich wojażach siatkarki ŁKS Commercecon Łódź wyjdą na ligowy parkiet. Na zakończenie weekendu podopieczne Michala Maska zmierzą się na wyjeździe z IŁ Capital Legionovią Legionowo. Zwycięstwo pozwoliłoby ełkaesiankom umocnić się na podium Tauron Ligi.

Dla „Wiewiór” spotkania z Legionovią Legionowo zawsze są sentymentalne. To właśnie stamtąd wiele siatkarek trafiło na Al. Unii. Z obecnej kadry przeszłość w drużynie niedzielnego rywala mają środkowe Klaudia Alagierska i Joanna Pacak. Wydaje się też, że łodzianki są w dobrej formie. Dwa zwycięstwa w Pucharze CEV, wygrany pięciosetowy pojedynek derbowy z Budowlanymi oraz 3 punkty przywiezione z Opola to ostatnie rezultaty naszych siatkarek.

Zawodniczki Legionovii aktualnie plasują się na 6. miejscu w ligowej tabeli. Nie oddaje to formy podopiecznych Alessandro Chiappiniego, siatkarki z Legionowa wygrały bowiem 4 ostatnie spotkania, w tym pokonując na wyjeździe Developres Rzeszów 3:2 w hali Podpromiu. W zespole naszych rywalek występuje Daria Szczyrba, która w poprzednich latach reprezentowała biało-czerwono-białe barwy, zdobywając złoty i brązowy medal Mistrzostw Polski.

Początek spotkania „Łódzkich Wiewiór” z Legionovią w niedzielę o godz. 20:30. Transmisje z tego spotkania przeprowadzi Polsat Sport.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119