Z Chemikiem Police o Puchar Polski!

Wiemy już z kim siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego, zagrają w finale o Puchar Polski. W pierwszym meczu turniejowym w Nysie ełkaesianki pokonały ostatnie triumfatorki Pucharu Polski – DevelopRes Rzeszów, a teraz staną do boju z aktualnym mistrzem Polski. Dla Wiewiór będzie to również idealna okazja na rewanż za ostatnią przegraną w lidze. 

Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź po zwycięstwie 3:2 nad DevelopResem Rzeszów zameldowały się w finale rozgrywek o Puchar Polski. Jednak już wcześniej poznaliśmy zespół, z którym „Łódzkie Wiewióry” powalczą o trofeum w Nysie. O rywalu biało-czerwono-białych decydowało spotkanie Budowlanych Łódź – Chemik Police, które po czterosetowym boju wygrały siatkarki z Polic.

Ełkaesianki z mistrzyniami Polski grały w tym sezonie już dwukrotnie. W pierwszym starciu, rozgrywanym w Policach, lepsze były biało-czerwono-białe, które wygrały 3:0. W drugim meczu w Łódź Sport Arenie wyższość musiały oddać pierwszy raz w tym sezonie rywalkom, przegrywając 2:3. Podczas turnieju w Nysie żadna z ekip nie będzie miała jednak przewagi hali, choć faktyczny doping sporej grupy ełkaesiaków w Nysie z całą pewnością będzie bardzo motywujący!

Finał Pucharu Polski w Nysie zaplanowano na 2 kwietnia na godzinę 14:45, a transmisje z tego spotkania będzie można obejrzeć na Polsat Sport.