Po trzecie zwycięstwo, po medal! Zapowiedź meczu z Budowlanymi Łódź

Już jutro czas na trzeci i miejmy nadzieję, że ostatni derbowy pojedynek pomiędzy siatkarkami Łódzkiego Klubu Sportowego a Budowlanych Łódź, w ramach walki o brązowy medal mistrzostw Polski. Wypełnijmy Sport Arenę aż po brzegi i ponieśmy ełkaesianki dopingiem do zwycięstwa!

Biało-czerwono-białe są o krok od dużego osiągnięcia – w niedzielę mogą wywalczyć piąty medal mistrzostw Polski od czasu awansu do TAURON Ligi w 2016 roku. W tym momencie są na dobrej drodze, żeby tak się stało, bo w rywalizacji o brązowy medal prowadzą aktualnie już dwoma zwycięstwami, pozostało im tylko postawić kropkę nad „i” wygrywając ostatni mecz.

Derbowa rywalizacja o miejsce na podium mistrzostw Polski rozpoczęła się w ubiegłą niedzielę, kiedy to ełkaesianki, jako gospodynie meczu na Sport Arenie, pewnie wygrały z Budowlanymi 3:0. Do kolejnego starcia doszło w czwartek. Wówczas „Wiewióry” formalnie rozgrywały ten mecz, jako zespół gości, ale nie przeszkodziło im to, aby znów odnieść zwycięstwo – tym razem 3:1.

Za rozgrywającymi w tym samym czasie mecz w Polkowicach piłkarzami nie będą mogli pojechać żadni kibice ŁKS-u, ze względu na karę nałożoną przez Polski Związek Piłki Nożnej. Nie ma zatem żadnych wymówek – wszyscy stawiamy się na Sport Arenie i dopingujemy od początku do końca „Wiewióry” w walce o medal!

Spotkanie zostanie rozegrane już jutro, w niedzielę. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:45, a odbędzie się, jak zawsze przy al. Unii 2 w Sport Arenie. Wszyscy ci, którzy nie będą mieli możliwości pojawienia się osobiście, będą mogli śledzić losy tego meczu na antenie Polsatu Sport.

Fot. Pilot08