Siatkówka

Po trzecie zwycięstwo, po medal! Zapowiedź meczu z Budowlanymi Łódź

Już jutro czas na trzeci i miejmy nadzieję, że ostatni derbowy pojedynek pomiędzy siatkarkami Łódzkiego Klubu Sportowego a Budowlanych Łódź, w ramach walki o brązowy medal mistrzostw Polski. Wypełnijmy Sport Arenę aż po brzegi i ponieśmy ełkaesianki dopingiem do zwycięstwa!

Biało-czerwono-białe są o krok od dużego osiągnięcia – w niedzielę mogą wywalczyć piąty medal mistrzostw Polski od czasu awansu do TAURON Ligi w 2016 roku. W tym momencie są na dobrej drodze, żeby tak się stało, bo w rywalizacji o brązowy medal prowadzą aktualnie już dwoma zwycięstwami, pozostało im tylko postawić kropkę nad „i” wygrywając ostatni mecz.

Derbowa rywalizacja o miejsce na podium mistrzostw Polski rozpoczęła się w ubiegłą niedzielę, kiedy to ełkaesianki, jako gospodynie meczu na Sport Arenie, pewnie wygrały z Budowlanymi 3:0. Do kolejnego starcia doszło w czwartek. Wówczas „Wiewióry” formalnie rozgrywały ten mecz, jako zespół gości, ale nie przeszkodziło im to, aby znów odnieść zwycięstwo – tym razem 3:1.

Za rozgrywającymi w tym samym czasie mecz w Polkowicach piłkarzami nie będą mogli pojechać żadni kibice ŁKS-u, ze względu na karę nałożoną przez Polski Związek Piłki Nożnej. Nie ma zatem żadnych wymówek – wszyscy stawiamy się na Sport Arenie i dopingujemy od początku do końca „Wiewióry” w walce o medal!

Spotkanie zostanie rozegrane już jutro, w niedzielę. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:45, a odbędzie się, jak zawsze przy al. Unii 2 w Sport Arenie. Wszyscy ci, którzy nie będą mieli możliwości pojawienia się osobiście, będą mogli śledzić losy tego meczu na antenie Polsatu Sport.

Fot. Pilot08


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119