Sporty Walki

And still! Radoń broni pas, „Bergman” ze zwycięstwem!

Ależ to był wieczór! Dwóch ełkaesiaków weszło w sobotę do zmagań w ringu. Patryk Radoń obronił pas mistrzowski federacji HFO, a „Bergman” zwyciężył w drugiej walce z rzędu! Oba pojedynki rozstrzygnęły się po werdyktach sędziów.

Jako pierwszy w sobotni wieczór do oktagonu wszedł „Bergman”. Ełkaesiak pokazał się z bardzo dobrej strony, ale przewalczył ze swoim rywalem pełen dystans. Losy zwycięstwa rozstrzygnęli więc sędziowie, którzy nie mieli wątpliwości – lepszy w tym pojedynku był nasz zawodnik!

 

Jako drugi swoje umiejętności prezentował wczoraj Patryk Radoń. Przedstawiciel ŁKS Łódź Boks w pierwszej obronie pasa mistrzowskiego stoczył bardzo ciekawą walkę. Pojedynek wyrównany był jedynie momentami, przez znaczą większość to mistrz kontrolował jego przebieg. Podobnego zdania byli również sędziowie, którzy większościową decyzją orzekli  zwycięstwo ełkaesiaka. Po werdykcie mogliśmy więc usłyszeć głośne AND STILL!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119