Dwóch ełkaesiaków zawalczy na SCF5!

W piątek odbędzie się kolejna gala spod szyldu Solo Combat Federation. W karcie walk zaplanowano aż dwa pojedynki z udziałem wojowników Łódzkiego Klubu Sportowego!

Jako pierwszy w piątkowy wieczór zaprezentuje się „Walczyk”, który wraca do oktagonu po majowej wygranej na gali Poznań Fight Night. Kuba może pochwalić się aktualnie serią trzech kolejnych zwycięstw, choć wierzymy, że to zaledwie początek tej passy!

Rywalem ełkaesiaka będzie Patryk Dubaczyński. Zawodnik z Lublina wejdzie do oktagonu w zdecydowanie gorszej sytuacji. Dzisiejsza walka będzie dla niego szansą na przełamanie serii dwóch kolejnych porażek i udowodnienia swoich umiejętności.

Drugim z ełkaesiaków, którzy zawalczą tego wieczora będzie „Kisiel”. Podobnie jak „Walczyk”, Mateusz legitymuje się serią trzech kolejnych zwycięstw. Dziś poszuka czwartej wygranej z rzędu i kolejnej już wygranej przed czasem.

Gwarantem dobrego pojedynku może być rywal Mateusza. Adam Muzyka wejdzie do oktagonu z serią czterech kolejnych wygranych i imponującym bilansem  11-3-0. 

Gala Solo Combat Federation rozpocznie się dziś (6 października) o godzinie 19. Pojedynek „Walczyka” będzie czwartą walką wieczoru, „Kisiel” wyjdzie zaś w jedenastym zestawieniu. 
Panowie, tylko zwycięstwo!