Sporty Walki

Kontrowersyjna porażka „Kojota”

Sporo kontrowersji wzbudził werdykt podczas piątkowej walki „Kojota”.Ełkaesiak poszedł z rywalem na równą wymianę ciosów i mimo, żebył w stanie kontynuować pojedynek, sędzia był innego zdania.

W pierwszej rundzie pojedynku obaj wojownicy poszli na równą wymianę ciosów. Trafiał i „Kojot” i „Góral”, jednak to ełkaesiak zrobił rywalowi nieco więcej krzywdy. Zawodnik z Włocławka był co prawda raz liczony przez sędziego, jednak nie wyniknęło to z ciosów opolanina, a z poślizgnięcia się na ringu.

Druga odsłona pojedynku to ponownie zabójcze tempo i wiele celnych ciosów. Nieco więcej inicjatywy zdołał przejąć „Góral”, który chaotycznymi seriami uderzeń trafiał „Kojota”. Ełkaesiak nie pozostawał jednak dłużny i wykorzystując błędy rywala również szukał ataków.

W trzecią rundę obaj wojownicy weszli na ostatkach sił, przez co cała odsłona przebiegła już na mniejszej intensywności niż dwie poprzednie. „Kojot” kontrolował dystans wyprowadzając proste, które zmasakrowały twarz jego rywala.

W czwartą rundę „Kojot” wszedł na dużo większym animuszu. Od razu zaczął wyprowadzać ciosy, które trafiały w zmęczonego rywala. „Góral” siłą charakteru wyprowadzał kolejne ciosy. Sporo kontrowersji zbudziło jednak zakończenie walki. Ełkaesiak padł na kolana, jednak był w stanie kontynuować pojedynek. Sędzia był innego zdania, zakończył walkę, a zwycięzcą został zmasakrowany „Góral”.

Ambitny ełkaesiak po zakończeniu pojedynku rzucił jeszcze swojemu rywalowi propozycję rewanżu.

fot. Gromda


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119