Sporty Walki

Bartłomiej Kopera ponownie zawalczy dla KSW!

Pod koniec stycznia w ramach gali KSW 58 ponownie zobaczymy w akcji Bartłomieja Koperę! W walce decydującej o przyszłości „Małpy” w najlepszej europejskiej federacji mma, skrzyżuje rękawice z bardzo podobnym do siebie zawodnikiem – Francisco Barrio.

Bartłomiej Kopera (9-6, 7 Sub) 30 stycznia po raz czwarty wejdzie do oktagonu tej federacji. Jego dotychczasowy bilans nie jest korzystny (0-3), więc wiele wskazuje na to, że od pojedynku z Francisco Barrio (7-2, 2 KO, 4 Sub) zależy to czy Ełkaesiak dostanie jeszcze szansę w europejskim gigancie.

Obaj wojownicy na papierze są do siebie dość podobni – dominującą płaszczyzną Polaka i Argentyńczyka jest parter, a dokładniej zapasy. Próżno więc nastawiać się na walkę zdominowaną stójką, choć i tutaj „Małpa” potrafi zaskoczyć. Trudno jednak wskazać znaczącego faworyta pojedynku, choć to Barrio wydaje się być nieco bardziej doświadczonym fighterem.

Walkę Kopera – Barrio oglądać będzie można już 30 stycznia podczas gali KSW 58. Transmisja dostępna będzie jedynie w systemie PPV.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119