Bartłomiej Kopera ponownie zawalczy dla KSW!

Pod koniec stycznia w ramach gali KSW 58 ponownie zobaczymy w akcji Bartłomieja Koperę! W walce decydującej o przyszłości „Małpy” w najlepszej europejskiej federacji mma, skrzyżuje rękawice z bardzo podobnym do siebie zawodnikiem – Francisco Barrio.

Bartłomiej Kopera (9-6, 7 Sub) 30 stycznia po raz czwarty wejdzie do oktagonu tej federacji. Jego dotychczasowy bilans nie jest korzystny (0-3), więc wiele wskazuje na to, że od pojedynku z Francisco Barrio (7-2, 2 KO, 4 Sub) zależy to czy Ełkaesiak dostanie jeszcze szansę w europejskim gigancie.

Obaj wojownicy na papierze są do siebie dość podobni – dominującą płaszczyzną Polaka i Argentyńczyka jest parter, a dokładniej zapasy. Próżno więc nastawiać się na walkę zdominowaną stójką, choć i tutaj „Małpa” potrafi zaskoczyć. Trudno jednak wskazać znaczącego faworyta pojedynku, choć to Barrio wydaje się być nieco bardziej doświadczonym fighterem.

Walkę Kopera – Barrio oglądać będzie można już 30 stycznia podczas gali KSW 58. Transmisja dostępna będzie jedynie w systemie PPV.