Kolejny dzień, kolejna walka wojownika z ŁKS-u!

Po zeszłotygodniowej walce „Dajmosa” i wczorajszej batalii „Kojota”, przyszedł czas na pojedynek kolejnego wojownika spod herbu Przeplatanki. Już dzisiaj podczas KSW 54 do oktagonu wyjdzie nasz kolega z trybun – Bartłomiej Kopera.

Dla Bartka dzisiejsza walka będzie już trzecią, którą stoczy dla federacji KSW. Dwa pierwsze pojedynki nie poszły co prawda po jego myśli, jednak wydaje się, że dzisiaj „Małpę” czeka nieco łatwiejsze zadanie.

Rywalem Bartka będzie Łukasz Rajewski. Nieco ponad rok temu „Raju”, na gali federacji ACA, uległ drugiemu z braci Kopera – Łukaszowi. Wówczas walka potrwała zaledwie jedną rundę, a „Dajmos” mógł unieść rękę w geście zwycięstwa po znokautowaniu swojego przeciwnika. Chyba nikt nie obrazi się, jeżeli „Małpa” zakończy dzisiaj walkę w podobny sposób!

Co warte podkreślenia – pojedynek odbędzie się w kategorii lekkiej. I o ile „Małpa” zmieścił się w limicie wagowym, tak jego przeciwnik wniósł na wagę o 0.8 kg za dużo, przez co straci 30% gaży za walkę.

Całą galę KSW 54, a w tym walkę „Małpy” można oglądać jedynie w systemie pay-per-view. Transmisję wykupić można pod tym LINKIEM.

Małpa, WAR!