Sporty Walki

„Czapla” zrobił swoje! Piąte zwycięstwo z rzędu!

Niespełna jedną pełną rundę potrwała sobotnia walka „Czapli”. Ełkaesiak nie miał większych problemów ze swoim rywalem, którego rozbił w parterze, tym samym notując piąte zawodowe zwycięstwo z rzędu!

Na początku pojedynku obaj zawodnicy postawili na spokojną wymianę uderzeń i kopnięć w stójce. Nie było to jednak nic widowiskowego, bo ciosów było jak na lekarstwo, a i ich siła i celność nie były oszałamiająca. Po minucie Gruzin zdecydował się na przeniesienie walki do parteru, ale „Czapla” nie dał się zaskoczyć i w pełni kontrolował sytuację. Po ponownym podniesieniu pozycji byliśmy świadkami ciągłego klinczu przy siatce, w którym ełkaesiak poczuł się pewnie i zdecydował się na obalenie.

Po ponownym zejściu do parteru walka nie potrwała długo. „Czapla”, który od początku zajmował pozycję na górze, skrupulatnie zbudował sobie pozycję, która pozwoliła mu zasypać rywala łokciami. Sędzia uznał to za powód do przerwania walki i w ten sposób ełkaesiak odniósł piąte zawodowe zwycięstwo z rzędu!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119