Sporty Walki

Dwóch ełkaesiaków zawalczy na AFN11!

„Jasiu” i „Diabeł” wejdą jutro do oktagonu Armia Fight Night 11. Obaj ełkaesiacy są faworytami swoich pojedynków, które zapowiadają się naprawdę ciekawie!

Jako pierwszy piątkowego wieczora w oktagonie zamelduje się Patryk Roźniakowski. „Diabeł” w swoim debiucie w Armia Fight Night skrzyżuje rękawice z Sergiejem Kołotiukiem. Ełkaesiak jest zdecydowanym faworytem tego starcia, stoczył bowiem więcej walk i aktualnie posiada bilans 3-2. Walka z udziałem „Diabła” otworzy kartę walk AFN 11 i rozpocznie się w okolicach godziny 18.

Nieco później w oktagonie zamelduje się „Jasiu”. Po spektakularnym debiucie na majowej gali AFN, przed ełkaesiakiem stanie kolejne ciekawe wyzwanie – Jansug Gogia. Sama walka, przynajmniej na papierze, zapowiada się na wyrównany pojedynek, co przyniesie jedynie sporo emocji!

Obaj ełkaesiacy będą mogli jutro liczyć na spore wsparcie ze strony kibiców ŁKS-u.

– Wsparcie na pewno będzie spore. Na ostatniej gali chłopaki pojawili się w ograniczonej liczbie, ale jutro będzie ich dużo i wszyscy na pewno ich usłyszą. Może nawet zagłuszą komentatorów – powiedział przed czwartkowym ważeniem „Jasiu”.

Gala Armia Fight Night 11 rozpocznie się jutro o godzinie 18. Karta główna walk transmitowana będzie od godziny 19:30 na antenie TVP Sport oraz na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

„Diabeł”, „Jasiu” – ambicja i walka, bo w sercu jest przeplatanka!