Piłka NożnaRezerwyTransfery

Kolejny zdolny na pokładzie! Patryk Grabowski w ŁKS II

Wzmacnianie zespołu rezerw trwa. W niedzielę klub poinformował o podpisaniu kontraktu z kolejnym zdolnym młodzieżowcem, tym razem utalentowanym napastnikiem Patrykiem Grabowskim.

Za lkslodz.pl:

Patryk Grabowski urodził się w Ostródzie, swoje piłkarskie umiejętności rozwijał w młodzieżowych drużynach tamtejszego Sokoła i akademii piłkarskiej Żuri Football, a dwa lata temu dołączył do akademii piłkarskiej Rakowa Częstochowa. W sezonie 2023/2024 występował w Centralnej Lidze Juniorów U-19 (14 meczów i 3 gole), poza tym z zespołem do lat 17 zdobył brązowy medal mistrzostw Polski (24 gole w sezonie zasadniczym CLJ i gol w meczu o 3. miejsce).

To bardzo kreatywny zawodnik, dysponujący świetnym wyszkoleniem technicznym. Najczęściej występował na pozycji nr „10”, na skrzydle lub w ataku. Teraz utalentowany napastnik wzmocni drugoligową drużynę rezerw ŁKS-u. Nasz klub podpisał z 17-letnim zawodnikiem umowę obowiązującą do końca czerwca 2027 roku.

fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119