Sporty Walki

Gromda 2 z „Kojotem” już dziś!

Już dzisiejszego wieczora dojdzie do najkrwawszej gali boksu w Polsce. Wśród wojowników, którzy podczas gali Gromda 2 zmierzą się w walkach na gołe pięści znalazł się nasz kolega z trybun reprezentujący FC Włocławek – „Kojot”.

Formuła federacji Gromda zakłada dwa turnieje eliminacyjne, z których wyłonieni zostaną dwa najlepsi zawodnicy. Ci na gali numer 3 zmierzą się ze sobą w walce o 100 tysięcy złotych.

W marsz o główną wygraną ruszy dzisiaj „Kojot”, ełkaesiak z Włocławka. Droga naszego kolegi z trybun nie będzie jednak usłana różami. Już w pierwszej walce Darek zmierzy się z „Maximusem” – wojownikiem, który nie dość, że jest o 6 centymetrów wyższy, to jeszcze wnosi do ringu 20 kilogramów więcej. Pierwsza edycja Gromdy pokazała jednak, że przewaga warunków fizycznych nie musi być determinantem do wygranej. Tym bardziej, kiedy do ringu wchodzi nieustępliwy ełkaesiak!

Zdecydowanym atutem „Kojota” podczas drugiej gali Gromda będzie jego doświadczenie zebrane na licznych turniejach boserskich, których z resztą jest multimedalistą.

Galę będzie można obejrzeć tylko w systemie PPV. Link do zakupu znajdziecie TUTAJ.

Kojot, ambicja, walka, bo w sercu jest Przeplatanka!