Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Wszystkie mecze Fortuna I ligi do obejrzenia w Polsacie Sport i IPLA.TV!

Świetna wiadomość dla kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego! Telewizja Polsat we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i Pierwszą Ligą Piłkarską zdecydowała się transmitować wszystkie spotkania Fortuna I ligi. 

Telewizja Polsat na swoich sportowych kanałach będzie emitować 3 mecze w każdej kolejce. Pozostałe spotkania, jeśli tylko warunki techniczne pozwolą, kibice będą mogli obejrzeć na stronie IPLA.TV. Z każdego takiego stadionu zostanie wyemitowany sygnał z jednej kamery. – Bardzo dziękuję Dyrektorowi Marianowi Kmicie, że kolejny raz zdecydował się na udostępnienie transmisji ze wszystkich meczów Fortuna 1 Ligi – mówi prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej, Marcin Janicki.

Tak obrót spraw oznacza, że sympatycy ŁKS będą mogli obejrzeć każdy mecz swoich ulubieńców w tym sezonie, nawet jeśli nie znajdzie się w ramówce Polsatu Sport.

W najbliższych trzech kolejkach stacja Polsat pokaże trzy spotkania z udziałem biało-czerwono-białych na antenie Polsatu Sport. Łodzianie zmierzą się wtedy z Odrą Opole, Stomilem Olsztyn i Widzewem. 

Foto: 400mm.pl


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119