Siatkówka

Po pierwsze zwycięstwo w fazie pucharowej Ligi Mistrzyń! Zapowiedź spotkania z VakifBank SK

Już dzisiaj siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego zmierzą się w pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzyń z obecnymi triumfatorkami tych rozgrywek – VakifBank SK. Początek meczu o 20 w Łódź Sport Arenie!

Biało-czerwono-białe po niedzielnej wygranej w Tauron Lidze z #VolleyWrocław 3:1, zagrają ponownie na arenie międzynarodowej. Ostatnie wyniki w Lidze Mistrzyń nie były tak dobre, jak na początku fazy grupowej, ale porażki z Allianz MTV Stuttgart i Fenerbahce Opet Stambuł to już przeszłość.

Rywalkami ŁKS-u w walce o ćwierćfinał jest VakifBank. Jest to Turecka ekipa, która triumfowała w poprzedniej edycji Ligi Mistrzyń, pokonując w finale włoskie Conegliano 3:1. W tym sezonie drużyna ze Stambułu w Europie radzi sobie dobrze. W grupie Turczynki przegrały dwa mecze – 1:3 z Novarą oraz po 2:3 z Potsdam. W lidze podopieczne Giovanniego Guidetti zajmują drugie miejsce, tracąc sześć punktów do liderującego Eczacibasi.

Początek meczu już dzisiaj o godz. 20:00. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna na antenie Polsatu Sport.