Siatkówka

Jak wygląda przyszłość juniorek ŁKS-u Commercecon?

Juniorska drużyna ŁKS-u Commercecon Łódź ma w swoich szeregach wiele zdolnych zawodniczek. Coraz więcej z nich powoli przebija się do pierwszego składu Łódzkich Wiewiór, jednak nie wszystkie w nadchodzącym sezonie będą miały okazję grać w TAURON Lidze. Jak więc wygląda obecna sytuacja młodych Wiewiór?

Zacznijmy od jednej z jaśniejszych gwiazd ŁKS-u Siatkówka Żeńska. Oliwia Laszczyk przedłużyła niedawno swój kontrakt z ŁKS-em Commercecon Łódź na następny sezon i to właśnie ona będzie najmłodszą Wiewiórą w składzie. Wiele wskazuje na to, że Oliwia głównie będzie trenować ze starszymi koleżankami, łapiąc cenne doświadczenie. Nie wykluczone jednak, że w nadchodzącej kampanii trener Giuseppe Cuccarini da młodej przyjmującej kilka szans na pokazanie swoich umiejętności.

W zimowej przerwie w rozgrywkach, podczas poprzedniego sezonu, ŁKS Commercecon ogłosił pozyskanie zdolnej przyjmującej – Julity Piaseckiej. Wiele mówiło się o tym, że niespełna osiemnastoletnia zawodniczka dołączy do Łódzkich Wiewiór już tego lata. Wszystko wskazuje jednak na to, że Julita najbliższy sezon spędzi na wypożyczeniu w swoim dotychczasowym klubie – SMS-ie Szczyrk. Tam młoda siatkarka ma skończyć liceum, po czym, już z bagażem doświadczenia, dołączyć do Łódzkiego Klubu Sportowego.

W minionym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet w składzie Łódzkich Wiewiór pojawiła się jeszcze jedna uzdolniona siatkarka – Natalia Dróżdż. Ta jednak nadchodzącą kampanię ma spędzić w drużynach młodzieżowych ŁKS-u Siatkówki Żeńskiej. Ponadto uzdolniona środkowa może zbierać cenne doświadczenia podczas zgrupowań młodzieżowych reprezentacji Polski, na które jest regularnie powoływana.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119