Piłka Nożna

Piłkarze ŁKS już w Woli Chorzelowskiej

Zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego w poniedziałek popołudniu zameldowali się w ośrodku Rado Resort w Woli Chorzelowskiej, gdzie do 8 sierpnia będą szlifować formę przed startem sezonu w Fortuna I lidze.

Na obóz sztab szkoleniowy zabrał 27 piłkarzy w tym czterech bramkarzy. Podczas obozu łodzianie rozegrają dwa mecze sparingowe. W sobotę 8 sierpnia zmierzą się z beniaminkiem PKO BP Ekstraklasy Stalą Mielec oraz z innym pierwszoligowcem Koroną Kielce.

Żaden z zawodników nie narzeka na poważne urazy. Obóz w Woli Chorzelowskiej to szansa dla nowych zawodników, aby zaaklimatyzować się w zespole dwukrotnego Mistrza Polski. Z drużyną podróżowali świeżo pozyskani Piotr Gryszkiewicz, Jakub Tosik, Michał Kot, Marcel Wszołek i Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119