Siatkarki wracają do treningów!

Siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego wracają do treningów! Powtórne testy potwierdziły brak zakażenia wirusem SARS-CoV-2 i nasze zawodniczki dostały zielone światło do wznowienia przygotowań.

Klub czeka teraz na kolejny test kontrolny u zawodniczki, u której pierwszy wynik testu był dodatni. Jeśli będzie on ujemny to zawodniczki ŁKS Commercecon Łódź będą mogły trenować w komplecie.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu po wykryciu zakażenia u jednej z siatkarek, zespół musiał udać się na przymusową kwarantannę, a łódzka Sport Arena została zamknięta i zdezynfekowana.

Start rozgrywek Tauron Ligi zaplanowano na połowę września, natomiast łódzkie Wiewióry po wakacjach powalczą również w eliminacjach Ligi Mistrzów.