Siatkówka

Pucharowa środa z Wiewiórami! Ełkaesianki podejmą Energę Kalisz

Już w środę siatkarki ŁKS-u zagrają w 1/8 TAURON Pucharu Polski. Na własnym parkiecie „Łódzkie Wiewióry” podejmą Energę MKS Kalisz, czyli zespół, który niedawno ograły.

Środowy mecz będzie dla obu ekip pierwszym w tym sezonie pucharu Polski. Wcześniej rywalizowały w nim jednie zespoły z trzeciej ligi, do których od 1/8 finału dołączyły siatkarki grające na co dzień w TAURON Lidze.

Jeżeli chodzi o starcia w najwyższej klasie rozgrywkowej, to Ełkesianki mierzyły się z kaliszankami już dwa razy. Pierwsze z tych spotkań, rozgrywane w Łódź Sport Arenie, padło łupem ówczesnych gościń, jednak o wyniku zadecydował dopiero tie-break. W rewanżu pewnie i bez większych problemów wygrały łodzianki, które trzema szybki setami wypunktowały rywalki.

Spotkanie rozpocznie się w środę o 20:30. Niestety, nie obędzie ono transmitowane ani w Polsacie Sport, ani na Ipli.

fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119