Oficjalnie. Alessandro Chiappini na dłużej w ŁKS-ie Commercecon Łódź!

Trzej muszkieterowie zostają w dziupli Łódzkich Wiewiór! W sezonie 2023/24 ŁKS Commercecon Łódź poprowadzi trener Alessandro Chiappini wraz ze swoimi asystentami.

Złoty sztab – Alessandro Chiappini, Adrian Chyliński i Maciej Juszt – zostaje z Łódzkimi Wiewiórami na kolejny sezon!

Jak poinformował ŁKS Commerccecon Łódź za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, sztab szkoleniowy naszych siatkarek przedłużył kontrakt na sezon 2023/2024.

To był fantastyczny sezon. Emocje i adrenalina, które razem dzieliliśmy są uzależniające. Projekt, którego jestem częścią jest czymś w co osobiście bardzo wierzę i dziś nie wyobrażam sobie być w innym miejscu niż ŁKS. Drodzy kibice, to wspaniałe uczucie dzielić z wami te wszystkie chwile minionego sezonu. Jesteście najlepszym dowodem sentencji bycia z drużyną przy zwycięstwach, ale także po porażkach. To ogromna frajda grać w siatkówkę przy waszym dopingu. Z wielką, niekrytą przyjemnością mówię do zobaczenia w następnym sezonie! – powiedział Michał Juszt mediom klubowym.

Przypominamy, że szkoleniowcy zaczęli swoją pracę w dziupli przed zeszłym sezonem. Cała trójka przeszła z Legionovii Legionowo. Pod ich opieką Wiewióry zdobyły Mistrzostwo Polski 2022/2023, dotarły do 1/8 Ligi Mistrzyń CEV Champions League Volley 2023 oraz znalazły się w finale Pucharu Polski.

Cel na kolejny sezon? Obronić tytuł!