SiatkówkaWypowiedzi

Valentina Diouf: To będzie dla nas świetna możliwość pokazania się z jak najlepszej strony w Europie

Jutro w łódzkiej Sport Arenie siatkarki ŁKS Commercecon Łódź zmierzą się w Lidze Mistrzyń z CS Volei Alba Blaj. O przygotowaniach do tego spotkania opowiedziała jedna z łódzkich Wiewiór – Valentina Diouf.

O zmianie trenera w zespole Jedynki Tarnów:

– Najważniejsze w tym wszystkim jest, że się udało. Tak na prawdę trudno się gra przeciwko takim drużynom, bo one ciągle naciskają, nie odpuszczają nawet na chwilę i grają jak o przetrwanie. Z naszej strony pozytywne było to, że potrafiłyśmy wyjść z trudnego położenia. Grałyśmy do końca i to był dzisiaj klucz. 

O przygotowaniach do Ligi Mistrzyń:

– Teraz skupiliśmy się na Tarnowie. Od jutra jednak wracamy do hali i będziemy rozpracowywać rywala. To będzie dla nas świetna możliwość pokazania się z jak najlepszej strony w Europie, co możemy zrobić na prawdę nieźle. 

Fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119