Siatkówka

Rozpoczynamy zmagania w Lidze Mistrzyń! Zapowiedź spotkania z CS Volei Alba BLAJ

W środę wieczór o godzinie 20:30 siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego zainaugurują rozgrywki Ligi Mistrzyń sezonu 2023?24 w Sport Arenie. Pierwszymi rywalkami z jakimi zmierzą się Wiewióry, będzie ekipa z Rumunii- CS Volei Alba BLAJ.

Początek sezonu dla biało-czerwono-białych nie jest najlepszy, jednak powoli złote Wiewióry odbudowują formę, czego efektem też była wygra z Jedynką Tarnów 3:1, dzięki czemu plasują się na 5. pozycji w tabeli. Aktualny mistrz Polski – w europejskich pucharach zagra po raz szósty z rzędu

Rywalem ełkaesianek będzie zespół z Rumunii, który jest również obecnym mistrzem. W aktualnym sezonie radzi równie dobrze, zajmują one pozycje lidera, przegrywając w tylko jedno spotkanie. Do fazy grupowej Ligi Mistrzyń Alba Blaj awansowała z kwalifikacji. W I rundzie ekipa z Blaj pokonała 3:0 z CV Gran Canaria oraz 3:1 z Kralovo Pole Brno. W turnieju nie wystartował, z powodu sytuacji w kraju, izraelski Hapoel Kfar Saba. Turniej II rundy zorganizowano w Blaj. Gospodynie wygrały z Mladost Zagrzeb i Kralovo Pole Brno, a przegrały z Asterix Avo Beveren. Ten wynik zadecydował, że rumuński zespół awansował właśnie do grupy E.

Bilety

Online na Kupbilet.pl

  • 30 zł normalny
  • 15 zł ulgowy

W dniu meczu (8.11 od godziny 19:30)

  • 35 zł normalny
  • 20 zł ulgowy

Początek spotkania siatkarek spod herbu przeplatanki dziś o godzinie 20:30. Transmisje śledzić będzie można na Polsatu Sport.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119