Siatkówka

Michal Masek opuszcza ŁKS Commercecon Łódź!

Michal Masek nie jest już trenerem siatkarek Łódzkiego Klubu Sportowego. Kontrakt słowackiego szkoleniowca odpowiedzialnego za ostatnie sukcesy drużyny został dziś rozwiązany.

Michal Masek w ostatnich latach z ŁKS-em związywał się dwukrotnie. Pierwsza kadencja (lata 2016-2019) Słowaka przypadła na pierwsze sezony ełkaesianek w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Masek doprowadził drużynę od ligowego średniaka, przez wicemistrzostwo Polski, aż po ten najcenniejszy sukces – mistrzostwo Polski, które było zwieńczeniem jego pracy w Łódzkim Klubie Sportowym. Po drodze były już trener „Łódzkich Wiewiór” wprowadzał drużynę na parkiety siatkarskiej Ligi Mistrzyń, gdzie łodzianki pokazały się z bardzo dobrej strony.

Po rozstaniu i krótkiej przygodzie w Grecji, Masek wrócił do ŁKS-u 1 grudnia 2020 roku. Końcówka tej kampanii przyniosła ełkaesiankom brązowy medal mistrzostw Polski oraz kolejne dobre występy w Lidze Mistrzyń. W bieżącym sezonie Michal doprowadził zespół do ćwierćfinału Pucharu CEV oraz 5 miejsca w Tauron Lidze i na tym zakończył swoją drugą, ponad roczną kadencję.

Prowadzenie drużyny będzie kontynuował trener Michał Cichy, zaś jego asystentem pozostanie Bartłomiej Bartodziejski. W związku z tą zmianą w sztabie szkoleniowym pojawił się nowy statystyk drużyny – Marcin Nowak, który współpracował w tej roli m.in. z zespołem Jokera Świecie.

Fot. Pilot08


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119