Wesprzyj ełkaesiacki projekt w Budżecie Obywatelskim!

ŁKS Commercecon Łódź potrzebuje pomocy wszystkich kibiców biało-czerwono-białych! Klub po raz kolejny startuje w Budżecie Obywatelskim, a głosy na Turniej wiewiór – przyszłych mistrzyń siatkówki można oddawać jedynie do jutra!

Podobnie jak przed rokiem ŁKS Commercecon Łódź zgłosił do Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego wniosek, który zakłada organizację Turnieju wiewiór – przyszłych mistrzyń siatkówki. Głosowanie trwa do piątku (16.07), a liczy się w nim każdy głos!

Jak informuje ŁKS Commercecon Łódź – „Zadanie będzie polegać na organizacji turnieju siatkówki dla dziewczyn z podstawówki i liceum, które są mieszkankami Łodzi. Limit uczestników turnieju to 300 osób. Turniej odbędzie się w wynajętej hali przez dwa dni, gdzie zawodniczki będą mieć zapewnioną opiekę lekarską, catering i profesjonalne sędziowanie z organizacją zawodów. Celem organizacji zawodów jest integracja środowiska siatkarskiego i wyłonienie nowych młodych talentów – zawodniczek, które mogą się rozwijać lub rozwijają już w łódzkich drużynach siatkarskich

W tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego głosować można jedynie papierowo. Kartę do głosowania można pobrać ze strony internetowej klubu – LINK.

Wypełnioną kartę możecie oddać w jednym z trzech punktów w Łodzi (do 16 lipca):
1. Urząd Marszałkowski Woj. Łódzkiego (al. Piłsudskiego 8)
2. Łódzki Dom Kultury (ul. Generała Romualda Traugutta 18)
3. Regionalne Centrum Polityki Społecznej (ul. Snycerska 8)

W głosowaniu liczy się każdy głos. Jeżeli masz możliwość zebrania podpisów wśród rodziny czy znajomych – zrób to!