Siatkówka

Wesprzyj ełkaesiacki projekt w Budżecie Obywatelskim!

ŁKS Commercecon Łódź potrzebuje pomocy wszystkich kibiców biało-czerwono-białych! Klub po raz kolejny startuje w Budżecie Obywatelskim, a głosy na Turniej wiewiór – przyszłych mistrzyń siatkówki można oddawać jedynie do jutra!

Podobnie jak przed rokiem ŁKS Commercecon Łódź zgłosił do Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego wniosek, który zakłada organizację Turnieju wiewiór – przyszłych mistrzyń siatkówki. Głosowanie trwa do piątku (16.07), a liczy się w nim każdy głos!

Jak informuje ŁKS Commercecon Łódź – „Zadanie będzie polegać na organizacji turnieju siatkówki dla dziewczyn z podstawówki i liceum, które są mieszkankami Łodzi. Limit uczestników turnieju to 300 osób. Turniej odbędzie się w wynajętej hali przez dwa dni, gdzie zawodniczki będą mieć zapewnioną opiekę lekarską, catering i profesjonalne sędziowanie z organizacją zawodów. Celem organizacji zawodów jest integracja środowiska siatkarskiego i wyłonienie nowych młodych talentów – zawodniczek, które mogą się rozwijać lub rozwijają już w łódzkich drużynach siatkarskich

W tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego głosować można jedynie papierowo. Kartę do głosowania można pobrać ze strony internetowej klubu – LINK.

Wypełnioną kartę możecie oddać w jednym z trzech punktów w Łodzi (do 16 lipca):
1. Urząd Marszałkowski Woj. Łódzkiego (al. Piłsudskiego 8)
2. Łódzki Dom Kultury (ul. Generała Romualda Traugutta 18)
3. Regionalne Centrum Polityki Społecznej (ul. Snycerska 8)

W głosowaniu liczy się każdy głos. Jeżeli masz możliwość zebrania podpisów wśród rodziny czy znajomych – zrób to!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119