Siatkówka

Martyna Grajber zawodniczką Chemika Police

To już potwierdzone! Martyna Grajber-Nowakowska nową zawodniczką Chemika Police.

Martyna Grajber-Nowakowska ogłosiła dziś na swoich socialmedia, że po dwóch latach wraca do Chemika Police. W nowym sezonie zmienia pozycję na Libero.

Zacznijmy od tego, że byłam tu już kilka lat temu i to z całkiem niezłym skutkiem. Później spędziłam trochę czasu w dziupli (jako Wiewióra przyp.red.), próbowałam dobrych makaronów. A teraz stoję tutaj z kartką, że najbliższy sezon zagram na libero. – mówi na Twitterze Chemika Police.

Siatkarka swoją karierę rozpoczęła w 2013 roku w Budowlani Łódź i spędziła tam pięć lat. Do ŁKS Commercecon Łódź dołączyła w sezonie 2021/2022. Jako przyjmująca zagrała 29 meczów i zdobyła 198pkt. Reprezentowała nasze barwy podczas całej ligi jak i Pucharu Polski oraz CEV CUP. Po sezonie w Wiewiórami wzmocniła włoskiego beniaminka Serie A – Unionvolley Pinerolo. Po kilku miesiącach wróciła na dwa ostatnie finałowe spotkania do biało-czerwono-białych. W ramach transferu medycznego, zastąpiła Zuzannę Górecką i pomogła zdobyć złoto.

Martyna sześciokrotnie zdobyła Mistrzostwa Polski, a w 2019 roku pomogła naszej reprezentacji zająć pierwsze miejsce w turnieju Volley Masters Montreux.

Dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Fot. Chemik Police


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119