Ostatni mecz sezonu zasadniczego! Siatkarki zagrają ze spadkowiczem

W sobotę siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego rozegrają ostatni mecz sezonu zasadniczego TAURON Ligi. Ełkaesianki, które są pewne czwartego miejsca, zagrają z ekipą, która już spadła z ligi – Eneą PTTPS Piła.

Po dwudziestu jeden rozegranych w tym sezonie spotkaniach „Łódzkie Wiewióry” są już praktycznie pewne zajęcia czwartego miejsca przed fazą play-off. Jedynie kataklizm i fatalna gra Chemika Police w dwóch ostatnich rozgrywanych przez ten zespół spotkaniach może wywindować ełkaesianki na trzecie miejsce. Na chwilę obecną nic jednak nie wskazuje na taki scenraiusz.

Gospodarz niedzielnego meczu – Enea PTTPS Piła – do tej pory zanotowała na swoim koncie zaledwie cztery punkty. Taki dorobek już chwilę temu przekreślił szansę pilanek na pozostanie w szeregach TAURON Ligi.

Wydaje się więc, że sobotni mecz nie będzie miał większej wagi. Być może skłoni to trenera Michala Maska do małego przeglądu wojsk przed walką o medale i dania szansy zawodniczkom, które przez większość rozgrywek były jedynie rezerwowymi.

Początek meczu zaplanowano na godzinę 18:00. Na chwilę obecną nie jest przewidziana z niego żadna transmisja.

fot. Łukasz Żuchowski