Siatkówka

Po pierwsze trofeum w tym sezonie! Zapowiedź meczu o Superpuchar

Już dzisiaj o godzinie 18:30 siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego zagrają mecz o Superpuchar Polski. Rywalem Wiewiór w starciu o trofeum będzie Chemik Police. Czy ełkaesianką uda się sięgnąć po puchar, mimo słabszej formy? Przekonamy się już wszyscy tego wieczora w hali Sport Arenie.

Biało-czerwone barwy w obecnym sezonie nie prezentują się najlepiej. Wygrały tylko jedno z trzech spotkań, pokonując Pałac Bydgoszcz wynikiem 3:1. Jednak w bezpośrednich starciach z Chemikiem, Wiewióry radziły sobie wyjątkowo dobrze, prezentując stałą wydajność. ŁKS zdominował wszystkie swoje ligowe spotkania, ale w finale Pucharu Polski, ełkaesianki uległy 1:3.

Ekipa z województwa zachodniopomorskiego prezentuje się znakomicie w tym sezonie, wygrywając wszystkie trzy spotkania 3:0. To dowodzi, że są w doskonałej formie, co czyni ich faworytem przed nadchodzącym spotkaniem. Jednak, czy Wiewióry udowodnią, że potrafią dać z siebie wszystko w kluczowych momentach?

Początek spotkania siatkarek spod herbu przeplatanki z Chemikiem Police dziś o godzinie 18:30. Transmisje śledzić będzie można na antenie Polsatu Sport.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119