Siatkówka

Kinga Drabek odchodzi z ŁKS Commercecon Łódź

W tym tygodniu z ŁKS Commercecon Łódź żegna się również Kinga Drabek.  Libero spędziła z łódzkimi Wiewiórami dwa sezony. 

Kinga Drabek do ŁKS Commercecon Łódź w 2022 roku i to właśnie z Wiewiórami sięgnęła po swój pierwszy złoty medal w seniorskiej siatkówce klubowej. 

W obecnym sezonie TAURON Ligi wystąpiła w 24 meczach. Z przeplatanką na piersi dotarła do finału Pucharu Polski i ćwierćfinału CEV Ligi Mistrzyń.

Kinga dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119