Piłka Nożna

Oficjalnie. Michał Kołba przedłużył kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym!

Michał Kołba przedłużył kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym! Wychowanek związał się z klubem nową umową, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2026 roku!

Michał Kołba to wychowanek ŁKS-u. W swojej karierze występował również w łódzkim SMS-ie, Turze Turek i Calisi Kalisz. 33 – letni zawodnik był jednym z autorów poprzedniego awansu ŁKS-u do Ekstraklasy. Tam jednak został zdyskwalifikowany z gry na dwa lata. Po przerwie ponownie wrócił na al. Unii, gdzie głównie wspierał łódzkie rezerwy. Dotychczas Michał Kołba stawał w bramce ŁKS 160 razy, nieprzerwanie przez dziewięć sezonów z rzędu.

Były kapitan Łódzkiego Klubu Sportowego przedłużył z klubem swój kontrakt i być może w nowym sezonie ponownie pomoże drużynie wrócić do elity. 

Kontrakt Michała Kołby z Łódzkim Klubem Sportowym będzie obowiązywał do 30 czerwca 2026 roku


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119