Piłka Nożna

Oficjalnie. Levent Gulen zostaje w Łódzkim Klubie Sportowym!

Levent Gulen trafił do ŁKS-u po awansie do PKO BP Ekstraklasy i związał się z klubem rocznym kontraktem. Wiemy już, że Szwajcarski zawodnik zostaje z nami na dłużej!

Levent Gulen to doświadczony zawodnik, który z Grasshopper Club Zürich sięgnął po Puchar Szwajacari, a w trakcie wypożyczenia do FC Vaduz,  zdobył Puchar Liechtensteinu. Na swoim koncie ma 85 występów w tureckiej Super Lig, 56 w szwajcarskiej Super League, 28 w tureckiej 1. Lig, 24 w Super League 1 i 45 w PKO BP Ekstraklasie. 

Szwajcar trafił do Łódzkiego Klubu Sportowego z Miedzi Legnica latem zeszłego roku i związał się z klubem rocznym kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny rok. Gulen zadebiutował z przeplatanką w Kaliszu, podczas pierwszego starcia w Fortuna Pucharze Polski, a u Marcina Matysiaka był jednym z podstawowych zawodników.

30- latek z przeplatanką wystąpił w 21 meczach (1 w 2. Lidze, 2 w Fortuna Pucharze Polski i 18 w PKO BP Ekstraklasie), a w ostatnim meczu minionego sezonu zaliczył asystę. 

Wiemy już, że Gulen  zostaje przy al. Unii na dłużej, a jego nowy kontrakt będzie obowiązywał do 30 czerwca 2026 z opcją przedłużenia o kolejny rok.

 

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119