Siatkówka

Znamy ćwierćfinałowe pary Pucharu Polski siatkarek! Mistrzynie Polski czeka niezwykły mecz!

W połowie lutego na kibiców polskiej siatkówki czeka nie lada gratka. W meczu rozgrywanym w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski siatkarek dojecie do starcia aktualnych z byłymi mistrzyniami Polski!

Starcia ŁKS-u Commercecon Łódź i Chemika Police od powrotu łodzianek do siatkarskiej ekstraklasy są niezwykle emocjonujące. Kapryśny los ponownie połączył ze sobą obie ekipy, dając nam przy tym prawdziwy hit tej serii spotkań pucharowych.

Do meczu aktualnych mistrzyń Polski z Łodzi oraz ich poprzedniczek z Polic dojdzie już 12 lutego. Spotkanie odbędzie się na terenie czwartego zespołu poprzedniego sezonu, a jego wynik zadecyduje o tym, która drużyna znajdzie się w walce o medale Pucharu Polski.

O prestiżu tego starcia wiedzą nie tylko kibice, zawodniczki czy działacze. Dostrzegają to również siatkarscy działacze – To na pewno wydaje się najbardziej emocjonujące spotkanie, które ma mnóstwo podtekstów. Zapowiada się prawdziwa siatkarska uczta – cieszy się Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki.

Wszystkie pary ćwierćfinałowe:
Mecz nr 7
Grupa Azoty Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź
Mecz nr 8
MKS San Pajda Jarosław – Grot Budowlani Łódź
Mecz nr 9
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – DPD Legionovia Legionowo
Mecz nr 10
Developres SkyRes Rzeszów – BKS Stal Bielsko-Biała


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119