Siatkówka

Mecz z Pałacem Bydgoszcz odwołany!

Dzisiejsze spotkanie siatkarek z Pałacem Bydgoszcz z uwagi na zakażenia koronawirusem z ekipie z Bydgoszczy zostało odwołane.

Poniżej zamieszczamy komunikat klubu w tej sprawie:

Szanowni Państwo,

dzisiejsze spotkanie 16. kolejki TAURON Ligi pomiędzy Polskimi Przetworami Pałac Bydgoszcz a ŁKS-em Commercecon Łódź nie odbędzie się. Z uwagi na potwierdzone przypadki zakażeń covid-19 Polska Liga Siatkówki podjęła decyzję o odwołaniu spotkania. Nowy termin zostanie ustalony w późniejszym czasie.

W związku z zaistniałą sytuacją nasz zespół wraca do Łodzi i rozpocznie przygotowania do meczu 1/4 Pucharu CEV z Mladostą Zagrzeb, które odbędzie się 26 stycznia 2022 roku o godzinie 18:00 w Sport Arenie przy alei Unii Lubelskiej 2.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119