Nadja Ninković: Wiele słyszałam o kibicach ŁKS-u

W piątek ŁKS Commercecon Łódź zakończył kompletowanie kadry na sezon 2020/21 i ogłosił transfer serbskiej środkowej Nadji Ninković. 29-latka w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu wypowiedziała się w ciepłych słowach o kibicach biało-czerwono-białych i ma nadzieję, że z Łódzkimi Wiewiórami zdobędzie kolejne medale do swojej kolekcji.

– Zdecydowałam się podpisać kontrakt z ŁKS-em, ponieważ słyszałam wiele dobrego na temat klubu i miasta. To była dla mnie bardzo łatwa decyzja. Ponadto uważam, że polska liga jest jedną z najlepszych i gra w niej wiele serbskich zawodniczek. Tak jak wspominałam, słyszałam o ŁKS-ie dużo dobrego, a do tego zespół należy do ligowej czołówki. Spodziewam się wielu dobrych meczów. Uważam, że w tym roku rywalizacja w lidze będzie stała na bardzo wysokim poziomie – powiedziała Ninković po podpisaniu kontraktu z ŁKS-em.

Nowa zawodniczka biało-czerwono-białych w swojej karierze grała w wielu krajach i to nie tylko w Europie. Na swoim koncie ma występy w Serbii, Szwajcarii, Włoszech, Rumunii i Brazylii. 

Wiele słyszałam o kibicach ŁKS-u. Nie mogę się już doczekać, aby ich poznać i poczuć atmosferę, którą tworzą podczas meczów – podsumowała środkowa.

Foto: Estodao esportes