Ivna Colombo odchodzi z ŁKS-u Commercecon!

Brazylijska atakująca, Ivna Colombo, nie jest już siatkarką ŁKS-u. Brazylijka po zaledwie pół roku wraca do swojej rodzimej ligi.

Ivna Colombo nie miała zbyt wielu okazji do gry w TAURON Lidze. Przed inauguracją rozgrywek Brazylijka podczas jednego z treningów doznała złamania palca. Musiała przejść zabieg, a następnie poddać się procesowi rehabilitacji. Na parkiecie w barwach ŁKS-u Commercecon zadebiutowała dopiero 24 listopada w meczu Pucharu CEV przeciwko Swietelskiemu Bekescsaba. W TAURON Lidze wystąpiła w zaledwie 5 meczach, zdobywając łącznie 7 punktów.

Brazylijka pożegnała się już z koleżankami z drużyny. Karierę Ivna będzie kontynuować w swojej rodzimej lidze.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ivna (@ivna_colombo)

Dziękujemy Ivnie za reprezentowanie barw naszej drużyny i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Źródło: ŁKS Commercecon Łódź